Teslimat ve İade

1) Siparişin alınması ve teslimat süreci

1.1. Sipariş veren müşterimizin yaptığı ödemeye ait bilgiler kontrol edilerek kendisine kanal tasarımıyla ilgili detaylandırılmış bir bilgi formu iletilir. Bu form aracılığıyla, tasarlanacak kanalın görsel içeriklerine ilişkin bilgiler(renk kurgusu, logo tercihi, konsept belirleme vs.) alınarak tasarımın planlama süreci başlamış olur.

1.2. Kanal tasarım siparişi veren bir müşterimizin, kanalına ait tüm içeriklerin hazırlanması sipariş verilen tarihten itibaren 12 – 24 gün süre arasında teslim edilir. Tasarımların tamamlanıp teslim edilmesi, mevcut iş yükümüze ve siparişin içeriğine göre değişiklik gösterebilir.

1.3. Tasarım süreci boyunca, müşterimizin tercihine göre 0 850 255 1683 numaralı whatsapp hattımız veya info@kanaltasarim.com e-posta hesabımızdan tasarım sürecine ilişkin bilgi ve sunumlar iletilerek, onay alınması durumunda sürecin son aşamasına gelinir.

1.4. Sipariş veren müşterimizin, verdiği sipariş içeriğinde OBS kurulum veya Chat Bot kurulum desteği bulunuyorsa, müşterinin bilgisayarına bağlanılarak kurulumlar yapılır. Eğer bu hizmet alınmadıysa, tasarıma ilişkin tüm içerikler ve çalışma dosyaları e-posta yoluyla müşterimize ulaştırılır.

2) İptal ve iade politikası

2.1. Verilen siparişin üzerinden 24 saat geçmediyse, sipariş iptal edilebilir. İptal işlemi için canlı destek, whatsapp veya e-posta adresimize sipariş numarasıyla birlikte iptal etmek istenildiğine dair bilgi verilmelidir.

2.2. Siparişin onaylanması ve üzerinden 24 saat geçmesi durumunda, dijital ürün kapsamında olan tasarım hizmetimiz için para/ödeme iadesi yapmıyoruz. Sipariş vermeden veya gönderilen dosyaları indirme sırasında sorun yaşıyorsanız, yardım almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2.3. Kanal Tasarım’ın belirlediği teslimat süresinde(12-24 gün) gecikme yaşandıysa ve sipariş verdiğiniz hizmeti teslim alamadıysanız, buna ilişkin iade talebinde bulunabilir, ödemenizi iade alabilirsiniz.