Twitch, Youtube, Facebook Gaming veya DLive platformunda yayıncı olan ya da yayıncı olmayı düşünen müşterilerine, bulunduğu platformun dinamiklerine uygun tüm görsel tasarım, animasyon ve video çalışmalarını özgün olacak şekilde titizlikle hazırlayan, profesyonel bir ekiptir.

Ödemesi gerçekleşen ortalama bir siparişin minimum teslimat süresi 20 gündür.

Sürecin 20 günden daha uzun süreceği siparişler ile ilgili ödeme alınmadan önce müşteriye bilgi verilir.

Sipariş hakkında gerçekleştirilen toplantı sonrası karşılıklı anlaşma sağlanırsa ödemenin gerçekleştirilmesi beklenir.

Havale/EFT
Havale/EFT yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.

Western Union
Yurt dışında yaşıyor ve yukarıdaki ödeme yöntemlerini kullanamıyorsanız Western Union ile ödeme yapabilirsiniz.

Sipariş içeriğinde talep edilen içerikler hazırlanıp, onay alındıktan sonra teslim edilir. Teslim edilen içeriklerde değişiklik talebi minor(küçük) düzeyde ise gerçekleştirilir. Bir içeriğin en baştan tasarlanması mümkün değildir.

Ek olarak, Kanal Tasarım ile daha önceden çalışmayı tercih etmiş ve kanalındaki tasarımlar ile ilgili revizyon düşünen müşterilerimiz için fiyat konusunda esneklik sağlıyoruz.

Ön bilgi formuyla birlikte başvuru yapan müşterimizle gerçekleştirdiğimiz toplantıda kanalı ve talep ettiği tasarımlarla ilgili çok daha detaylı bilgiler alıyoruz. Ekibimizle birlikte bir kurgulama süreci hazırlıyor ve bunu müşterimizle paylaşıyoruz. Onaylar alındıktan sonra ise artık geriye sadece tasarımların hazırlanması kalıyor.

Tasarımlar ile ilgili çalışmalar başladıktan itibaren müşterimizle bire-bir iletişimde kalıyoruz. Tamamlanan içeriklerde veya onay alınması gereken durumlarda mevcut çalışmalarla ilgili paylaşımları Whatsapp ya da e-posta aracılığıyla gerçekleştiriyoruz.

Aradığımız özelliklere sahip Graphic & Motion Designer arkadaşlarla çalışmaya daima açığız.

Çalışmalarına dair bir portfolyo mevcutsa, CV  ile birlikte info@kanaltasarim.com e-posta adresine göndererek ön başvuruda bulunulabilir.

Temsil ettiğiniz organizasyon/e-spor takımına ilişkin bilgi ve taleplerinize dair detayları info@kanaltasarim.com adresine iletebilirsiniz.