Kanal Tasarım

Kanal Tasarım internet sayfası, Twitch, Youtube, Facebook Gaming veya DLive gibi yeni nesil dijital platformlarda yayıncılık yapan, içerik üreten kanal sahiplerine bulundukları platform için özelleştirilmiş kanal tasarım hizmeti sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Kurucumuz, çalıştığı reklam ajanslarında edindiği tecrübeler ile, sektörün dinamiklerini bir araya getirip, online oyunculuk ve içerik üreticiliğinin birleştiği dijital yayın platformlarında yayıncılık yapan bireysel müşterilerine kanal tasarım hizmeti sağlamış, olumlu geri bildirimler doğrultusunda Kanal Tasarım projesini başlatmıştır.

Ne yapıyoruz?

Yayıncı olmak isteyen veya halihazırda yayıncılık yapan müşterilerimize, bulundukları platforma özel olarak sıfırdan tasarlanan görsel ve video animasyon içerikler sunuyoruz. Bu doğrultuda, müşterilerimizin kanallarına profesyonel dokunuşta bulunarak, kendi kitlelerini oluşturmaları adına görsel anlamda tüm desteği sağlıyoruz.

Kimlere hizmet veriyoruz?

Kanallarını görsel anlamda bir sonraki seviyeye taşımak isteyen her müşterimize hizmet sağlıyoruz.

Ekibimiz

Fikir aşamasından kullanım aşamasına kadar tüm kanal tasarım sürecini profesyonel şekilde yöneten, dijital medya alanında tecrübelere sahip, oyun dünyası ve dijital platformlar konusunda deneyimli grafik tasarımcılarla çalışıyoruz.